shopping_cart0

Orkide

Fiyat Aralığı :


Atölyemizde en güzel & en özel orkideler, tasarım vazolarla sizler için kombinlenir. %100 memnuniyet üzerine kurulu anlayışımız ile, kaliteli tasarım orkideler sevdiklerinizle buluşmayı bekler.

Orkide Çeşitleri People and Flowers Tasarımı

Evlerimizin, Ofislerimizin veya armağan edeceğimiz özel kişiye zarafetiyle en nadir çiçeklerinden olan renk renk desen desen Orkide Çeşitleri People and Flowers’a özgü tasarımlarıyla güvenli online çiçek gönderimi prosedürleriyle web sitemizden Orkide Çeşitlerimizi inceleyebilir, İstanbul Çiçek Gönderim bölgeleri arasından istediğiniz tarih ve zaman aralığına göre çiçek siparişi verebilirsiniz.

Ayrıca Orkide Çiçeği ev ve ofislerinizde doğru yere konumlandırıldığında uzun yıllar yaşayabilen, yıl içinde birkaç defa çiçeklerini döküp tekrar açmasıyla armağan edeceğiniz kişiye devamlı bir görsel şölen sunar. Orkide bakımı hakkında detaylı bilgiye web sitemizin Orkide Bakımı bloğundan tüm püf noktaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı

Yeni doğan bebek tebriki, yeni iş tebriki, doğum günü hediyesi veya özel günler için her gönderim amacına uygun olan Orkide Çiçeği ve Orkide Çeşitleri uzun ömürlü olması sebebiyle en çok tercih edilen çiçekler arasındadır.

Orkide Çiçeği hem Taze Çiçek ve hem de Saksı Bitkisi olması sebebiyle Zarafetin Sembolüdür bu yüzden bir çok yerde Orkide Çeşitlerinden bir köşe görürüz. Onların her zaman ayrı bir yeri vardır.

Sade ve zarif bir hediye göndermeyi tercih eden çiçekseverler çoğunlukla Orkide Çeşitleri arasından Çiçek Gönderimi yaparlar. Armağan edilen kişi tarafından uzun süre bakımının yapılması ve çiçek açması sebebiyle somut hediye eşyalar yerine daha çok tercih edilirler.

People and Flowers ekibi Orkidelerin kendi renk ve desenlerinin büyüleyici olması sebebiyle, Orkide Çiçeği tasarımında Orkide Çiçeğini geri planda bırakacak kadar ekstra dekorasyonlar yapmak yerine, sadeliğin, zarafetin ve asaletin sembolü olması sebebiyle ve Orkidenin kendi öz güzelliklerinin ön planda kalması için sade tasarımlarla sunmayı tercih ediyor.

Orkidelerin koleksiyonumuzda ayrı bir yeri olduğu için, Çiçek Bakımı Blog bölümüzde Orkide Bakımı hakkında bilinmesi gereken tüm detayları ve püf noktaları ayrı bir kategoride toparladık www.peopleandflowers.com/orkide-bakimi/ Orkide Çiçeği bakımının yapılması, toprak değişimi, sulama yöntemleri gibi ihtiyacınız olan tüm bilgiye Orkide Bakımı bloğumuzdan ulaşabilirsiniz. Böylece hem evinizdeki, ofisinizdeki veya hediye olarak gönderdiğiniz kişinin ve mevcut tüm orkideleriniz yıllarca denenmiş tecrübelerden oluşan Orkide Bakımı bloğumuzdaki bilgilerle uzun süre yaşayabilir, solan orkidelerinizi atmak yerine onları tekrar ihtişamlı ve parlak günlerine ulaştırabilirsiniz.

Şimdilik Orkide çiçeğinizi size en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırabilmemiz için İstanbul Çiçek Gönderim Bölgelerimiz Kadıköy Çiçek Siparişi, Beşiktaş Çiçek Siparişi, Beykoz Çiçek Siparişi, Çekmeköy Çiçek Siparişi, Kartal Çiçek Siparişi, Maltepe Çiçek Siparişi, Pendik Çiçek Siparişi, Tuzla Çiçek Siparişi, Sancaktepe Çiçek Siparişi, Şişli Çiçek Siparişi, Ümraniye Çiçek Siparişi, Üsküdar Çiçek Siparişi ve Gebze Çiçek Siparişi bölgelerinden her gün kendi araçlarımızla zamanında teslimat yapıyoruz. Web sitemizden 7/24 güvenlik prosedürlerimizde güveli online çiçek siparişi verebilirsiniz.

256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası Nedir?

Çiçek Siparişi verirken yazılım olarak en derin güvenlik prosedürlerini uygulayan E- Ticaret yazılımımız sayesinde kredi kart bilgileriniz saklanmaz ve güvenlik önlemi içinde yapılan alışveriş sonrası yok edilir böylece siz değerli çiçekseverler güven içinde günün her saati alışverişinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz Orkide Siparişi yanında ek ürün seçeneklerinden sevdiklerinize çikolata, pelüş ayıcıklar, özel tasarım kart ve kalpler ekleyerek Çiçek Siparişi konseptinizi kişiselleştirebilirsiniz.

People and Flowers, çiçekseverlere birebir butik hizmet verdiği için çiçek siparişi verirken her adımınızda telefonla destek alabilir ve çiçek siparişi takibinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Yeni yuvasına ulaşan Orkideniz için yaşam koşulları hakkında püf noktaları ve ihtiyacınız olan tüm genel bilgiye www.peopleandflowers.com web sitemizin orkide bakımı bloğumuzda bulabilirsiniz.