shopping_cart0

Yeni İş Çiçeği

Fiyat Aralığı :


Gönder
Sarı Orkide
345,00 TL  299,00 TL
Gönder
Bonsai Deluxe
1750,00 TL  1545,00 TL
Gönder
Nathasja Bonsai
215,00 TL  189,00 TL
Gönder
Mini Orkide
225,00 TL  215,00 TL
Gönder
Açmea Çiçeği
329,00 TL  299,00 TL
Gönder
Limon Ağacı
1145,00 TL  945,00 TL
Gönder
Limon Ağacı
1150,00 TL  945,00 TL
Gönder
Çiçek Sepeti
745,00 TL  645,00 TL
Gönder
Lale Buketi Pembe
365,00 TL  345,00 TL

Yeni İş Çiçeği

Yeni iş insanların belirli çabalar ve beraberinde gelen belirli stresler ile kavuştukları bir kavramdır. Yani anlaşılacağı şudur ki yeni bir iş bizler için oldukça önemlidir. Bu önemli ve anlamlı günde genellikle birbirlerimize çiçek göndermeyi tercih ederiz. Bunun en önemli sebebi yeni işe girmiş bir kişiye onun yanında olduğumuzu göstermektir. Ayrıca yeni işe girmiş birine onu ne kadar önemsediğimizi ve mutluluğunu paylaştığımızı da göstermek isteriz. Mutluluğumuzu paylaştığımız bu kişi gönderilecek en anlamlı ve güzel hediyelerden biri çiçek olmaktadır. Çiçek aynı zamanda böyle güzel bir haber için oldukça pratik bir tercih olacaktır. 

Yeni iş ve iş terfisi için çiçekleri ve hediyeleri web sitemiz üzerinden online sipariş verebileceğiniz gibi birbirinden güzel diğer fırsatlara mutlaka göz atmalısınız. Sevdiklerimizin sağladıkları başarının ardından mutlaka güzel ilişkiler ve çaba vardır. Sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ya da arkadaşınız meslek ve kariyerlerinde yukarı doğru ilerledikçe sevdiklerimizi yalnız bırakmayıp onların yanında olduklarımızı göstermeliyiz.İş yerlerinde onların yanında olduğunuzu göstermek, onları başarılarını tebrik etmek için en iyi hediye seçeneklerinden biri çiçektir güzel bir ofis çiçeği olabilir.

Yeni iş tebriklerinde insanlar genellikle ofis ve masaüstü çiçekleri veya bitkileri tercih ederler. saksı çiçekleri ve kaktüs gibi bitkiler ofislerde uzun süre sağlıklı bir şekilde yaşayabilmektedirler. Ayrıca bu tür bitkiler hediye ettiğiniz kişilere  çiçeklere veya bitkilere her baktığında sizi hatırlatacaktır.Çiçeklerimizin bir çok farklı veya modelde bulabilirsiniz. örneğin Vazo, seramik ya da saksılı iş çiçekleri karşınızdakine şıklığı ve güzelliği gösteren anlamlı bir tebrik hediyesidir.


Dostlarınızın , sevdiklerinizin ve iş arkadaşlarınızın yeni işlerinde ilk günkü mutluluklarını paylaşmak ister misiniz.? Yeni iş, yeni iş ortamı büyük bir heyecan, bu denklemin içerisinde güzel bir çiçek ve senin yanındayız notu harika olacaktır. Yeni iş tebriği için tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı bitki ve çiçek koleksiyonumuza göz atmak ister misiniz ? Yeni işe yeni çiçek aranjmanları, o an için sevdiklerinizin yanlarında olamasanız da sevdiklerinize olan inancınızı yansıtmak için çok güzel bir seçim olacaktır. Siz de hemen web sitemizi ziyaret edin yeni iş hediyeleri çiçekleri ve bitkileri arasında en beğendiğiniz seçeneği değer verdiklerinize olan destek niteliğinde kolay ve hızlı bir şekilde kolay ödeme seçenekleri ile gönderin.


Bazen iş yeri terfi için gönderdiğimiz hediyeler hali hazırda aynı işyerinde çalıştığımız arkadaşlarımız için gönderilmektedir. Bu konuda da çok dikkatli ve güzel anlamlı bir çiçek veya bitki hediyesi seçmemiz gerekmektedir.Eğer iş arkadaşınız yeni bir terfi aldıysa güzel bir çiçek aranjmanı onun için uygun bir seçenek olacaktır. Bunun dışında iş arkadaşınızın doğum günü ise bonsai sukulent gibi daha sade ama ofiste uzun ömrü olan iş ilişkinizin de uzun olmasını temenni ettiğinizi gösteren farklı seçimler yapabilirsiniz. Çiçek en çok gönderilen hediye tiplerinden biridir. Ancak son bir kaç yıldır çiçekli buketler ve aranjmanlar  dışında da popüler olan hediyelerden biri olan teraryum çeşitlerimize de göz atabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın veya yöneticilerinizin özel günlerini kutlamak iş ilişkilerinde ve etiğinde önemli ve hassas bir konudur. Bu ortamda bulunduğunuz kişiler için boğum gününüz kutlu olsun, yeni iş terfisi aldığında kutlamak, hastalandığında geçmiş olsun demek gibi özel anlarında yanlarında olduğumuzu bildirmek adına çiçek veya hediyeler gönderebiliriz.


Yeni iş çiçeği ve terfi çiçeği gönderirken seçeceğiniz çiçek kadar çiçek ile gönderdiğiniz not da oldukça önemlidir.Yeni iş terfi çiçeği, farklı bir yere veya şubeye tayin çiçeği, daha üst bir konuma terfi çiçeği, veya genel bir iş hediyesi gönderirken oldukça fazla dikkat etmeniz gereken bir detay bu çiçekle beraber bir tebrik kartı veya notu göndermeniz olacaktır. Bu not bir kaç kelime bile olsa kesinlikle olmalıdır.Notu iş çiçeğini göndereceğiniz kişiye göre planlayabilirsiniz.Örneğin yakın bir iş arkadaşınız bir terfi aldığında çok daha samimi notlar eklerken yöneticiniz terfi aldığında daha başarı odaklı ve resmi bir not hazırlamalısınız. Notlar her zaman insanların en az bir kaç kez okudukları ve akıllarına kazıdıkları metinlerdir.Çok uzun yazmayın ancak doğrudan karşınızdaki kişiyi hedefleyen onu anladığınızı ve gerçekten hisslerini paylaştığınızı gösteren bir not yazın. Notu okuyan kişi gerçekten bu not üzerinde düşünüldüğünü anlasın. İster iş arkadaşlarınız olsun isterse yakın dostlarınız olsun insanlar genellikle çiçek ile beraber gelen notu uzun yıllar boyunca sizden gelen bir  anı olarak saklarlar. Eğer aklınıza bir not gelmiyorsa bizimle iletişime geçebilir ve bu konudaki tecrübelerimizden fazlasıyla yararlanabilirsiniz.Veya internet üzerinden çeşitli aramalar yaparak en güzel notu seçmeye odaklanabilirsiniz.. Başarı, şans, tebrik dileklerinizle birlikte güzel bir buket çiçek veya sade ama şık bir çiçek süslemesi,yada size ve dostunuza özel tasarlanmış aranjmanları tercih edebilirsiniz.Bir çok zaman ise insanlar yeni işin başarılı ve uzun soluklu olması için saksı çiçekleri veya bitkileri hediye etmektedirler. Sizlere hem notlar konusunda hemde bitkiler konusunda sonuna kadar yardımcı oluyoruz. Size özel hazırlanmış çiçek ve tebrik notlarımızı size özel hazırlanmış çiçek ve buketlerimizi bu kategori üzerinden detaylı bir şekilde araştırbilir ve tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kolay ve hızlı teslimat seçeneğimizden yararlanabilir en uygun ödeme fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Herkes için Örnek Yeni iş Çiçeği Notları


Uzun zaman boyunca, emek ve sabır ile beklediğin ve çok arzuladığın bu işe girmene çok ama çok sevindim. Şuna eminim ki bu yeni işinde çok başarılı ve mutlu olacaksın

Atıldığın bu yeni iş maceranda girişinin ilk günün kutlu olsun. İş adamları senin gibi bir iş adamını daha tanımak için sabırsızlanıyorlardır. Yeni işin hayırlı olsun.

Rabbim yeni işinde kolaylıklar ve huzur versin. Umarım işini severek mutluluk, huzur için de başarılı bir şekilde devam ettirmen dileğimle yeni işin hayırlı olsun.

Canım kardeşim/ablam/abim yeni iş hayatın hayırlı ve uğurlu olsun. Allah’ım utandırmasın kazadan beladan seni korusun.

Kurumumuz olarak ani ve üzücü oldu fakat yeni işin ve iş ortamın kariyerin için iyi oldu. Aramızdan ayrılmana üzüldük fakat yeni işindeki konumuna çok mutlu olduk. Yeni işinde de ve yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz.

Hayat bir kadeh olsa , iş ise onu tamamlayan bir şaraptır. Kadehinin hiç şarapsız, yolunun devamlı açık olması dileğiyle yen işin tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Azimli insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarılı işleri birlikte kutlamak dileğiyle